Labdarúgás

Óriási hajrával mentettek pontokat a győri csapatok az NB II-ben

Fotó: Vig Norbert
2021.04.11. 18:45

A Gyirmót és az ETO FC is az utolsó negyed órára hagyta az igazi izgalmakat az NB II most vasárnapi játéknapján.

Borzasztóan rosszul kezdődött a vasárnap délutáni találkozó a Gyirmót számára hazai pályán, az Alcufer Stadionban: az első harminc perc elteltével ugyanis már 3-0-ra vezetett a vendég a PMFC.

Három percre rá azonban büntetőhöz jutottak Csertői Aurél tanítványai. A tizenegyest Lencse értékesítette, a gyirmótiak pedig megkezdhették hosszú felzárkózásukat.

A csapat erejét jelzi, hogy a félidei 1-3-as állásról sikerült pontot menteniük. A 75. percben Varga fejelt a kapuba, a meccs végeredményét pedig Heffler állította be hat perccel a rendes játékidő lejárta előtt, ismét csak tizenegyesből. A végeredmény:

Gyirmót FC Győr – PMFC 3-3 (1-3)

Az WKW ETO FC a mai napon Budaörsön szerepelt, és ugyancsak kiváló hajrájának köszönheti a pontszerzést. A 75-ig percben még 2-0-ra vezetett a Budaörs, amikor Bagi nagy bedobása után Lipták kapásból bombázott a kapuba 2-1.

Budaörs SC – WKW ETO FC Győr 2-2 (2-0)

A 90. percben pedig Priskin érkezett, és fejelt a kapuba, kialakítva ezzel végeredményt.