Gólzáporos meccsen diadalmaskodott az ETO FC

Archív fotó: Vig Norbert
2022.03.09. 15:49

Győzelemmel örvendeztette meg szurkolóit az ETO FC a labdarúgó-NB II-ben. A győri együttes gólgazdag összecsapáson múlta felül 4-3-re a Csákvár csapatát.

A kora délutáni mérkőzésre kilátogató nézők csak kapkodhatták a fejüket az első félidőben: 27 percet követően ugyanis már 3-2-t mutatott az eredményjelző a hazai csapat javára. Bagi találatának és Dulló öngóljának köszönhetően 2-0-ra vezetett az ETO, a vendégek azonban három perc alatt egyenlítettek. Farkas Balázs révén aztán a vezetést is megszerezték a győriek, így 3-3-mal zárult az első félidő.

A második játékrészben Molnár révén egyenlített a Csákvár, az ETO-nak azonban még erre a találatra is volt válasza: a 77. percben Kiss Máté szabadrúgásból volt eredményes, így alakult ki a 4-3-as végeredmény. Érdekesség, hogy az U20-as világbajnoki bronzérmes középpályás a Fehérvár elleni Magyar Kupa-negyeddöntőben (2-1) is eredményes volt szabadrúgásból.

Az ETO először nyert a bajnokságban ebben a naptári esztendőben.