ETO FC: hazai diadal a Nyíregyházával szemben

Fotó: Vig Norbert
2022.04.24. 18:57

A Merkantil Bank Liga 34. fordulójában hazai környezetben lépett pályára az ETO FC NB II-es labdarúgócsapata, amely a Nyíregyháza gárdáját fogadta. A győri csapat 2-1-re megnyerte a mérkőzést.

Az ETO a hétközben a Ferencváros ellen lépett pályára a Magyar Kupa elődöntőjében (1-4), így a fáradtsággal is meg kellett küzdenie a gárda tagjainak.

Talán ennek is volt betudható, hogy a győri együttes már a hatodik percben hátrányba került, Paku Roland góljával szerezte meg a vezetést a vendég alakulat. A válaszra nem kellett sokáig várni, a 28. minutumban Óvári Zsolt találatával egyenlített az ETO.

A második félidőben sokáig úgy tűnt, nem változik az eredmény, a 90. percben azonban tizenegyeshez jutott a hazai csapat. A büntetőt a csereként beálló Berki István értékesítette, így az ETO 2-1-re győzött.

Sikerével az ETO feljött a tizedik helyre a tabellán. A következő fordulóban az együttes a Békéscsabához látogat.

Galéria: Vig Norbert