Előkelő helyezések a fiatal judósoknál

Fotó: Vitál Judo Klub
Szabó Csilla
2019.10.05. 15:09

Baján rendezték múlt héten az U23 Országos Bajnokságot, ahol a Vitál Judo Klub fiatal reménysége, a 15 éves Takács Jázmin maga mögé utasította az idősebb korosztály versenyzőit, és negyedik lett súlycsoportjában.

Az U23-as korosztályba egyedi elbírálás alapján 15 éves kortól (születési év: 2004) kerülhetnek a sportolók, így nagy teljesítménynek számít Jázmin előkelő helyezése.

Egy héttel korábban az Atom Kupa Nemzetközi versenyen Pakson öt érmet szerzett a Vitál Judo csapata. Takács Jázmin, Terei Dániel és Mikl Norman ezüstéremmel zárt, Teidl Bende és Tamás Balázs nyakába bronzérem került. A versenyen indulók között a klub fiatal judósának, Kun Sámuelnek is keményen kellett harcolni a pontszerző hetedik helyért.