Elődöntős az ETO női focicsapata a Magyar Kupában

Győr+ eto.hu
2023.02.25. 21:00

Magabiztos győzelemmel jutott tovább a Magyar Kupában a címvédő ETO FC Győr női labdarúgócsapata.

Győri támadásokkal indult a találkozó, és a 14. percben, Savanya kitűnő bal oldali beadását, Khimych remek fejessel juttatta a kapuba. 1-0. Tíz perccel később, formás hazai akciót követően, Kocsán szerzett bombagólt. 2-0. A félidő végén, a 43 .percben Savanya szögletét követően Koziupa perdítette a labdát a vendégek kapujába. 3-0.

A második félidőben is nagy fölényben játszott az ETO, de gólt már csak egyet szerzett, a 78. percben Savanya beadását Süle fejelte közelről a kapuba. 4-0.

A két élvonalbeli együttes találkozóján végig a hazai csapat irányított, és a nagy szélben, magabiztos győzelmet aratva, bejutott a Magyar Kupa elődöntőjébe.