Döntő mérkőzés a győri kosaras lányoknál!

Győr+ Illlusztráció: gyorikosar.hu
2024.05.01. 14:49

A Debrecen együttesével játszik május 1-jén a SERCO UNI Győr kosárlabdacsapata.

Miskolcon, a DVTK Arénában csapnak össze a Magyar Kupa négyyes döntőjében a mieink a DVTK-HUN therm csapatával.

Az összesített egymás elleni örökmérlegben is kicsivel jobban állnak a borsodiak, a bajnoki összevetésben éppen az idei két sikerrel szereztek előnyt, hiszen 50 bajnoki meccs után 26–24-re vezet a Diósgyőr a győzelmeket tekintve. Ha a Magyar Kupát is belevesszük, akkor 31–26 a riválisnak.

A szerdai első meccs után május 4-én, szombaton Győrben folytatódik az aranycsata, ezt a találkozót a megszokottól eltérő időpontban, 19.30-kor rendezik. A harmadik mérkőzés időpontja május 7., 18 óra, a helyszín pedig ismét a DVTK Aréna lesz Miskolcon.

Amennyiben szükséges, a negyedik összecsapás május 10-én 18 órakor lesz a győri egyetemi csarnokban, az esetleges ötödik felvonásra pedig május 12-én visszatérnek Miskolcra a felek, az a meccs 19.45-kor kezdődik majd – írja a győri kosárklub oldala.