Kézilabda

Döntetlenezett az ETO a BL-ben

Fotó: O. Jakócs Péter
2021.01.23. 19:34

A Győri Audi ETO KC hazai pályán fogadta csoportjának legnehezebb ellenfelét a Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában.

A Győri Audi ETO KC változatlanul vezeti csoportját a BL csoportkör 12. fordulóját követően is.

Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia) 27–27 (15–15). Fordulatos meccsen döntetlenezett ismét a két csapat.

A Győr az első meccsen, a harmadik fordulóban a vége előtt hét perccel még ötgólos hátrányban volt a Brest otthonában, ám innen is sikerült felállni a zöld-fehéreknek és végül menteni az egyik pontot, kiélezett meccsen 25–25 lett a vége.

A zöld-fehérek részéről a klub hivatalos honlapjának Faluvégi Dorottya mondta el, mire számít a találkozón, amelyen a legfőbb célja az ETO-nak, hogy megőrizze veretlenségét