A Vasas ellen kezdi meg a rájátszást a SERCO-UNI Győr

Győr+ Fotó: Nagy Gábor
2024.03.27. 11:15

A negyeddöntő első mérkőzését ma este rendezik a győri Egyetemi Csarnokban.

A bajnoki alapszakasz után most a rájátszást is a Vasas ellen kezdik a győri hölgyek. A negyeddöntő első mérkőzésén szerdán 18 órakor a SERCO UNI Győr a Vasas Akadémiát fogadja.

Nemcsak a közelmúlt, hanem az összesített egymás elleni mérleg is a mieink mellet szól: az eddigi 40 tétmérkőzésből 39-et nyertünk, az 1 veresé mellett. A bajnokságban 37–1 a Vasas elleni győzelem-vereség mutató.

Cziczás László így várja a párharcot: – Becsülettel felkészültünk a Vasas ellen. Várjuk már a párharcot, és azt, hogy a nehéz szezon első kötelező lépést megtegyük, azaz bejussunk a négy közé. Természetesen szeretnénk ezt két mérkőzésen teljesíteni, hogy megfelelő idő legyen a regenerálódásra és az elődöntőre való felkészülés

A párharc második felvonása szombaton 18 órakor lesz a fővárosban, s amennyiben harmadik meccsre lesz szükség, azt április 2-án, 18 órától vívnánk, ismét Győrben.

Forrás: gyorikosar.hu

Kapcsolódó témák: #női kosárlabda | #SERCO UNI Győr | #sport |