Városi kék séta
A Pamacs Egyesület szeretettel hív mindenkit az autizmus világnapja alkalmából egy városi kék sétára. Gyülekező április 2-án, 15 órakor a Bisinger sétánynál.
Program:
15:00 órától gyülekező a Bisinger parkban. A sétára Bártfai Krisztina Emőke csoportos fitness instruktor melegíti be a résztvevőket.
16:00 körül érkezés a Bécsi Kávéházhoz akik immáron 3. éve fagyizni hívják az autista gyermekeket és fiatalokat
16:30 csendes megemlékezés Árnics Kati emléktábla előtt
17:00 kék séta a Baross úton át a Széchenyi Egyetemig
18:00 Friends Big Band Barton Marcival koncert Egyetem Tudástér Aula
További információ az egyesület Facebook oldalán, IDE KATTINTVA.
Fotó: Pamacs Egyesület
IDŐNYOMOK – Sz. Kovács Ildikó festőművész kamaratárlata
Sz Kovács Ildikó festőművész a 2025-ben megrendezett Győri Vármegyei Őszi Tárlaton megkapta a zsűri díját, ennek keretében nyerte el a lehetőséget, hogy önálló kiállítása legyen a Rómer Múzeumban.
részletekÉn és az akt modell (1973–77)
A könyvből kilépve: Emlékek a nő testét rajzoló nő művészről (rézkarcok, rajzok, rajzfilm, versek)
részletek