Hirdetés
Tokió2020

A magyarok csütörtöki programja

Fotó: MTI/Illyés Tibor
mti
2021.07.28. 20:59

Úszás, női kézilabda, férfi póló szerepel többek között a magyarok csütörtöki programjában.

Hirdetés

Július 29., csütörtök (zárójelben a magyar idő):

    ————————————————
    
CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): férfi 100 kg, mérkőzés a 32 között: Cirjenics Miklós-Jevgenijs Borodavko (lett), nyolcaddöntő negyeddöntő
17.00 (10.00): FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
11.10 (4.10): elődöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
19.30 (12.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Orosz olimpiai csapat

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
9.00 (2.00): női sportpisztoly (Major Veronika), pontlövészet, 30 lövés

TORNA (Ariake Tornaközpont)
19.50 (12.50): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ (Kovács Zsófia)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
11.04 (4.04): férfi 200 m hát (ed) (Telegdy Ádám)
11.28 (4.28): NŐI 200 M PILLANGÓ (d) (Kapás Boglárka)
11.37 (4.37): FÉRFI 100 M GYORS (d) (Németh Nándor)
12.08 (5.08): férfi 200 m vegyes (ed) (Cseh László)
12.31 (5.31): NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország)
19.00 (12.00): előfutamok
19.22 (12.22): női 800 m gyors (Késely Ajna)
19.59 (12.59): férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
20.13 (13.13): női 200 m hát (Hosszú Katinka)
20.16 (13.16): női 200 m hát (Burián Katalin)
20.17 (13.17): 4×100 m mix vegyesváltó (Magyarország)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok):
10.50 (3.50): női tőr csapatverseny, negyeddöntő: Magyarország (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida)-Olaszország, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30 (11.30): bronzmérkőzés
19.55 (12.55): DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 7-8. futam
12.15 (5.15): Laser Radial (Érdi Mária) 7-8. futam
13.05 (6.05): női szörf (Cholnoky Sára) 10-12. futam
14.35 (7.35): Finndingi (Berecz Zsombor) 5-6. futam

 VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország – Dél-afrikai Köztársaság

Hirdetés
Kapcsolódó témák: #Magyarock | #Tokió2020 |
likeold
a fb oldalunkat