Dallos István fotókiállítása – LÉTFORMÁK


2022-02-04
ingyenes program
Az 1992-ben, a győri (VOKE) Arany János Művelődési Házban (Szárnyaskerék épülete) alapított ARANY GALÉRIA 2022-ben ünnepli harminc éves fennállását.
Hirdetés

A kiállítótérben az elmúlt években háromszáz tárlat keretében közel négyszáz alkotó mutatkozott be, számtalan művészeti, ismeretterjesztő előadás volt hallható. A 2022-es évad Dallos István fotográfus tárlatával indul, február 4-én (pénteken) 18 órakor.

A tárlatot megnyitja: Kakuk Tamás író, költő.
A kiállítás megtekinthető: 2022. március 2-ig, 10-17 óráig.

Kapcsolódó témák: #kiállítás |
további programok
2025-12-11

I. ADYVÁROSI JÓTÉKONYSÁGI NÓTAEST

Egy ünnepi hangulatú esten kiemelkedő művészekkel találkozhatnak az érdeklődők, akik különleges zenei élményre számíthatnak. A szervezők egy jó ügy mellé állva ezúttal is a közösség összefogására és a jótékonykodás örömére hívják fel a figyelmet, miközben egy meghitt, mégis lendületes kulturális programot kínálnak minden látogatónak.

részletek
2025-12-13

“LEngyel Karácsony”

Milyen egy valódi lengyen karácsony? Az ünnepi hangulat és az autentikus hagyományok garantáltan nagy szerepet játszanak majd az összejövetelen.

részletek