Autizmus világnapi séta és koncert


2022-04-02
Szabadidő
ingyenes program
Autizmus napi sétára és jótékonysági koncertre invitálnak mindenkit civil szervezetek április 2-án. 10 órakor a Bécsi kapu térről indul a menet a Bisinger sétányhoz.
Hirdetés

A kék séta 10 órakor indul a Bécsi kapu térről a Bisinger parkba, ahol 11 órakor Jerusaleme örömtánc lesz.

17 órakor a Szentlélek Templomban tartanak jótékonysági estet az autista gyermekek fejlesztéséért.
Közreműködnek: kozák Bence András orgonán, Tarján Karolina fuvolán, a Napsugár Művészeti iskola diákjai.

Kapcsolódó témák: #autizmus világnapja |
további programok
2026-08-01

IDŐNYOMOK – Sz. Kovács Ildikó festőművész kamaratárlata 

Sz Kovács Ildikó festőművész a 2025-ben megrendezett Győri Vármegyei Őszi Tárlaton megkapta a zsűri díját, ennek keretében nyerte el a lehetőséget, hogy önálló kiállítása legyen a Rómer Múzeumban.

részletek
2026-08-30

Én és az akt modell (1973–77)

A könyvből kilépve: Emlékek a nő testét rajzoló nő művészről (rézkarcok, rajzok, rajzfilm, versek)

részletek