Idén is keresik a barokk párt!
Idén is keresik a győri barokk párt, akik a város nyilvánossága előtt, látványos középkori esküvőn mondanák ki a boldogító igent.
Idén is keresik a győri barokk párt, akik a város nyilvánossága előtt, látványos középkori esküvőn mondanák ki a boldogító igent.
Nemes Kinga amellett, hogy PhD-hallgató a Széchenyi Egyetemen, még vezető beosztásban is dolgozik egy húsipari vállalkozásnál. A győri édesanya néhány éve életmódváltásba kezdett, és egyre jobban érezte magát az edzőteremben.
Mindig is hitt a csapat erejében Győr polgármestere, egy kiválóan működő szakmai közösség ugyanis nemcsak a sportban, egy klub életében lehet meghatározó, hanem egy város fejlődését is szolgálhatja a háttérben munkálkodó szakemberek együttese. Városunkban pedig az elmúlt években több területen is kimagasló fejlesztések valósulhattak meg, mint például az Ipari Park 2 létrehozása, mely dr. Dézsi Csaba András közbenjárásával végre új övezeti besorolást kapott.
Kitartás, sok edzés, és még nagyobb elhivatottság kell ahhoz, hogy valaki jó legyen egy sportágban. A horgászat profi szinten már nem azt jelenti, hogy békésen ücsörgünk a vízparton, sokkal inkább állóképesség, jó reakcióidő, és stratégia kérdése az eredmény. Szigeti Viktória jól vizsgázott ezekből, annyira, hogy idén meghívót kapott a nemzeti női válogatott keretbe is.
Ahogy arról szerda este tudósítottunk nagy bejelentést tett közösségi oldalán a városvezető, melyről a Győr+ Rádióban is beszámolt dr. Dézsi Csaba András a rendkívüli viziten. Egy több lépcsős tárgyalási folyamat eredményeként új besorolást kap az Ipari Park 2, hála a polgármester hathatós munkájának. „Teljesítettem, amit a lakosság kért tőlem, ismét sikeresen elvégeztem a feladatomat!” - hangsúlyozta a vizitelő városvezető.
Szomorkás tavaszi napon is bőven tudott jó hírrel szolgálni a város első embere, akik kéthetente esedékes látogatására érkezett a Győr+ Rádióba. Dr. Dézsi Csaba András rengeteg közlekedéssel kapcsolatos fejlesztésről szólt a Juice-ban, de a színes, kulturális programkavalkádról és a sportos sikerekről is kérdezték a műsorvezetők.
A Diósgyőr ellen vívja a női kosárlabda NBI bajnoki döntőjét a Serco UNI Győr. A párharc három nyert meccsig tart, a favorit pedig az alapszakasz győztese, a Diósgyőr csapata.
Hétvégén rendezik a Péri Lovastalálkozót amelynek első napján, május 4-én szombaton a gyerekek ügyességi díjugrató számait láthatja a közönség, vasárnap pedig a felnőttek országos fogathajtó minősítő versenye következik a programban.
Még nem ért véget az idény, de már megszerezte a bajnoki címet a Győri ETO UNI FKC az NBI/B-ben, így biztos, hogy a következő szezontól, tíz év után újra élvonalbeli férfi kézilabda csapata lesz Győrnek.
Tíz éve tölti be büszkén képviselői megbízatását Diligens Tibor. A Győr+ Rádió reggeli műsorában úgy fogalmazott, hogy hálás a győrieknek, hiszen közösen, együtt gondolkodással rengeteg eredményt sikerült elérniük az elmúlt években Szabadhegyen és Kismegyeren.