Világ Gyalogló Hónap – gyalogtúra az EFI-vel
Időpont: 2025. október 17. péntek 15.00
Helyszín: Győr, Püspökerdő
A gyaloglás remek eszköze a fizikai és lelki egyensúlyunk karbantartásának, kiváló aktivitás minden korosztályú és edzettségi szintű egyén számára.
Gyalogtúrát szervez a Győri Járási Egészségfejlesztési Iroda és Lelki Egészség Központ 2025. október 17. péntek 15.00 órai időponttal azért, hogy alkalmat kínáljanak a szabadidő eltöltés egészségmegőrzési célú módjának gyakorlására.
Útvonal: Jedlik híd révfalui hídfő – Aranypart I. – Mosoni-Duna part – Püspökerdő – Aranypart II. (kb. 7 km)
Találkozó 14.40-től a Jedlik híd révfalui hídfőjénél.
A részvétel ingyenes! Gyalogló cipő, sportos öltözet ajánlott.
A teljes programért és további információkért KATTINTSANAK IDE!
Mozgalmas hétvége: ünnepségek, vásárok és közösségi programok színesítették a napokat
Számos program várta az érdeklődőket a hétvégén: a március 15-i megemlékezések mellett veterán autóbörze, örömfutás és régiségvásár is színesítette a kínálatot. A város több pontján zajló események sok látogatót vonzottak.
részletekSzéllel bélelt hétfő
Hétfőn ismét érdemes lesz szemmel tartani az eget: a reggeli nyugalmat hamarosan felváltják az északi széllel érkező változások.
részletek