Igazi nyáridő, kellemes napsütés tette kellemes szórakozássá, vasárnapi családi kikapcsolódássá a gyereknapi forgatagot. A mai nap a gyermekeké, róluk, nekik szólt minden az Aranyparton is.
Az Aranypart II. Szabadstrandon különleges, filmbe illő kalandokkal várták ma a gyerekeket különleges szórakozást. A Győri Gyermek Piknikre a szervező Generációk Művelődési Háza ezúttal is egész napos, ingyenes kikapcsolódással készült.
Az idei évben a történetmesélés és a mozi varázslatos világa köré építették a programokat. A strand egy napra hatalmas filmstúdióvá és mesebirodalommá alakult.






Sok más program mellett koncertek, bábszínházi előadások, interaktív mesejátékok, ringató foglalkozás és kézműveskedés várták a gyerekeket. Az ugrálóvár szinte egy percre nem maradt üresen. A megfáradtaknak pedig pihenősátor nyújtott kellemes, megnyugtató helyszínt egy kis szusszanáshoz, hogy aztán újult erővel a forgatagba vethessék magukat.
Ma még a kiskacsák is vidáman totyogva ünnepelték a gyerekeket a népes sereglet előtt, akik kilátogattak ma az Aranypartra.