2011.10.13. 06:50

Ligakupa – Döntetlen Gyirmóton

A Gyirmót szerdán hazai környezetben 1-1-es döntetlent játszott az MTK együttesével a labdarúgó Ligakupa csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában.

A Kecskemét-Paks mérkőzésen a hazai futballisták a 30. percben levonultak a pályáról, a delmagyar.hu honlap arról számolt be, hogy a hangosbemondó szerint hasmenés volt a jelenetsor oka, ugyanakkor a lelátón elterjedt pletykák szerint a játékosok így tüntettek elmaradt bérük miatt. A futballisták egy perc után visszatértek.

A csoport:

Lombard Pápa Termál FC-Haladás Sopron Bank 1-0 (0-0)

Győri ETO FC-ZTE FC 3-1 (1-0)

A csoport állása: 1. Lombard Pápa Termál FC 7 pont (9-2), 2. Haladás Sopron Bank 7 (6-4), 3. Győri ETO FC 6, 4. ZTE FC 1