2011.09.11. 16:13

Fölényesen nyertünk, botrány a nézőtéren (Frissítve)

Az ETO kézilabdás lányai lerohanták a Fradit, a szünetben 13 góllal vezetünk. A fővárosiak szurkolói ezt nehezen viselik, kommandósok fékezték meg őket.Végül 17 góllal nyert az ETO.

Nem ellenfele a Fradi a Győrnek. A Fradi lassú, komótos játékával szemben a sokkal fürgébb, ötletesebb Győr nagy fölényhez jutott. Szünetben 22:9 a mérkőzés állása, természetesen a mi javunkra.

Görbicz nyitotta a sort, sok gólt dobott Amorim is, s a többi, külföldről érkezett sztár is kitesz magáért. Pálinger remekel.

A másik oldalon Tomori lövései elkerülik a kaput, vagy Pálinger véd. Jól semlegesítjük Szucsánszki Zitát. A hajdanán győri jobb szélső Kovacsicz Mónika viszont kiválóan játszik ellenünk.

A mérkőzés elején a Fradi tábor transzparensei arra emlékeztették a győrieket, hogy nekik csak álom a kupagyőzelem.

A meccs végére aztán elfogyott a türelmük, jobb híján – ki tudja miért – át akarták törni a szomszédos szektorba.

A kommandósok megfékezték őket.

A mérkőzés kimenetele aligha kétséges.

Szünet után tovább növeltük az előnyünket. Ekkor Orbán Adrienn játszott szenzációsan.

A végére kissé leeresztettünk, Orbán így is elképesztően szemtelen gólt dobott. Tizenhét ponttal bizonyultunk jobbnak a vendégeknél.