2012.02.24. 19:12

Elődöntőben az Audi ETO lányai (FOLYAMATOSAN FRISSÍTVE)

Egységesen és magabiztosan játszik az Audi ETO női kézilabdacsapata Dániában. A végeredmény 29:24 a javunkra.

Hornyák hihetetlen látványosan ad Görbicznek, nem sikerül megkoronázni az átadást.

Az eredmény az első harminc perc után 17:14 a javunkra. A szünet előtti percekben kissé könnyelműek voltunk, emberhátránnyal kezdjük a második félidőt.

Nem vagyunk annyira koncentráltak, mint idehaza a dánok, vagy vasárnap a Larvik ellen. De egyelőre nincs is rá feltétlenül szükség.

A lerohanásaink általában jók, Görbicz többször is labdát szerzett, jó Lekic és Amorim. Lunde ezúttal valamivel kevesebb bravúrt mutat be, mint máskor.

Több a technikai hiba mint szeretnénk, s a meccs még nem lefutott, de minden esélyünk megvan a győzelemre.

Kezdődik a második játékrész, már 18:14 a javunkra. Támadásban most hibázunk, de ők is szerencsére.

Lunde megtalálta magát, bravúr.

Lekic a jobb átlövő posztjáról betalál. Ez az ötödik gólja. 19:14.

Hetest dobhatunk, s emberelőnybe kerülünk. Természetesen Görbicz kezében a labda. Nem. Már a hálóban. Először hat góllal vezetünk. 20:14

Most jól védekezünk,, Vérten a kapusba lő, de Görbicz gólt dob. Remek. 21:14.

Löke a beállós klasszikus posztjáról klasszikusan fejezi be a támadást. 22:14.

Érvénytelen találatot ér el a dán együttes. Miénk a labda. Megint hetest ítél nekünk a két fiatal szlovák bíró, joggal.

Görbicz belövi. 23:14.

A dánok szép gólt szerezne, 23:15.

Kiállítanak egy dán védőt, ám Orbán Adrienn – aki Kovacsiccsal együtt most állt be – szélről nem tud gólt dobni. Véd a kapus.

Most meg a dánok dobhatnak jogos hetest, Kovacsicsot kiállítják.Védhetetlen a büntető. 23:16

Lekicről majdnem letépik a pólót, Görbicz bosszút áll érte. 24:16

Bejön Hornyák Ági is.

Jörgensen szétforgácsolja a kapufát, aztán másodszorra hálót szaggat. 24:17

Nana! Újabb dán gól. Ébresztő. Öt gól csak az előny.

És megint ők jönnek, Görbicz megsérül, de nincs baj, már talpon van.

Görbicz góllal mutatja, hogy egészséges. 25:19. Hornyákot kiküldik, túl kemény volt. Lunde hárít. Jól van, ziccert védett.

Orbánról kiállítanak egy dánt. Lekic meg okos gólt lő, a dánok biztos úgy érzik, potya. De mindegy mit éreznek. 26:19

Most Löke harcol ki egy hetest. Görbicz ezúttal hibázott.Nem változik az eredmény.

Hosszan támadnak a dánok, keményen védekezünk.

Haraldsen meg véd. Lekic kapufát dob az ellentámadásból.

Lépéshiba miatt elveszik a labdát a hazaiaktól. Ana Gross is a pályán.

Öt perc a végéig.

Jörgensent csúnya szabálytalanságért kitessékelik a pályáról, mi meg a kapufára haragszunk.

Gólt kapunk, 27:22.

Ana kapufát dob.Ő nem nagyon találja magát.

Görbicz meglép, megdobja a 9. dolgát. Aztán Kovacsics eredményes. 29:22

Becsúszik egy gól Lunde kapujába, de nem baj. 29:23

Egy percre a győzelemtől.

Most már biztos, bár még nem hivatalos: az elődöntőben vagyunk!

Lekic és Radicevic ülve táncol a kispadon.

A végeredmény 29:24.

Szép volt csajok! Bármi történik a folytatásban, mi már nem tudunk kiesni. Ma mindenkit játszatott Böhn, de igazából a Larvik elleni társaság volt a pályán.