Cziczás László az új edző, két amerikai érkezik

Cziczás László személyében új edzője lett az UNI Győrnek. Mint arról Fűzy András elnök korábban már beszélt: a váltást a kispadon az indokolta, hogy új impulzusokra van szüksége a csapatnak.

Győr+ 2022.04.11.

Az ötödik helyért játszik az UNI Győr MÉLY-ÚT a bajnokságban

Idegenbeli sikerrel jutott tovább az UNI Győr MÉLY-ÚT női kosárlabdacsapata az NB I. rájátszásában, az 5–8. helyért vívott helyosztó elődöntőjéből. A zöld-fehér együttes a TFSE-MTK otthonában szerepelt, s 77–62-re diadalmaskodott. Az egyik fél második győzelméig tartó párharcot így 2–0-ra nyerte a győri gárda.

MTI 2022.04.02.

Megvan az előny a TFSE ellen

A Győr házigazdaként 23 pontos különbséggel legyőzte a TFSE-MTK csapatát a női kosárlabda NB I szombati játéknapján, az 5-8. helyért zajló párharc első mérkőzésén.

MTI 2022.03.19.

Előnyben a DVTK

A DVTK 77-73-ra nyert a Győr vendégeként a női kosárlabda NB I rájátszásában, szombaton, az egyik fél második győzelméig tartó negyeddöntős párharc első felvonásán.

Győr+ 2022.03.09.

Fájó vereség Miskolcon

Szombaton a Csata otthonában nyernie kell a csapatnak, hogy megőrizze harmadik helyét az alapszakaszban.

Győr+ 2022.02.12.

Könnyedén nyert az UNI Győr

Ma, 17:00-tól az ELTE BEAC otthonában léptek pályára a győri lányok azzal az egyértelmű szándékkal, hogy revansot vegyenek az őszi vereségért.

Csollán Tamara 2021.12.30.

Teljes kerettel folytatja az új évben az UNI Győr MÉLY-ÚT

A csapat keretében két változás is történt az elmúlt napokban. Távozott a kanadai Shay Colley és a szerb Nevena Markovic, helyükre pedig két rutinos játékos, az amerikai Jordin Canada és az orosz Albina Razeva érkezett. Utóbbi egyébként a klub első orosz légiósa.