A Széchenyi István Egyetem volt a házigazda – Európa felsőoktatási csúcstalálkozója
A nagy sikerű győri nyitónapot követően Budapesten folytatódott a QS Higher Ed Europe Summit nemzetközi felsőoktatási konferencia, amelynek idén a Széchenyi István Egyetem volt a házigazdája. A kontinens legjelentősebb szakmai fórumának fő témája Európa tehetség- és innovációs előnyének erősítése volt, amelyről a világ mintegy hatvan országából érkezett, több mint hatszáz akadémiai, vállalati és kormányzati vezető értekezett a június 25-én zárult programon.