Címke: országos bajnokság
Győr+ 2024.04.18.

Sikerrel vették az Országos Bajnokságot a győri bot- és késharcosok

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a győri eskrimások a XIII. Eskrima/ Kali/ Arnis Országos Bajnokságon: 4 országos bajnoki címet szereztek botharcban és késharcban, és összesen 7 érmet bezsebelve tértek haza a Fülöp-szigeteki harcművészetek hazai versenyéről.

MTI 2024.03.20.

Pénteken rajtol az asztalitenisz OB Győrben!

Péntektől vasárnapig a győri Olimpiai Sportpark multicsarnokában rendezik az asztaliteniszezők 3,5 millió forint összdíjazású országos bajnokságát, amelyen a válogatott tagjai is asztalhoz állnak.

Pécskai István 2023.11.02.

Jakabos Zsuzsanna húsz év után is a csúcson idehaza

Jakabos Zsuzsanna szenzációs. Az egyik legismertebb és legnépszerűbb győri sportoló 20 (!) évvel pályafutása első rövid pályás ob-aranyérme után ismét a dobogó tetejére állhatott az országos bajnokságon.

Győr+ 2023.07.12.

Történelmi győri siker az evezősök országos bajnokságán

A hétvégén rendezték az evezősök Országos Bajnokságát a szegedi Maty-éren. A Győri Atlétikai Club 120 fővel és 58 versenyhajóval utazott a versenyre. Az edzőkön, versenyzőkön komoly teher volt, hiszen eddig zsinórban kilencszer lett a klub az év evezős csapata.

Pécskai István 2023.05.03.

Az ob-remeklés után már a világbajnokságra készülnek a győri úszók

A városházán köszöntötte Radnóti Ákos alpolgármester a Győri Úszó Sportegyesület (GYÚSE) versenyzőit, akik fantasztikusan teljesítettek a kaposvári országos bajnokságon. 5 arany-, 6 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek a GYÚSE úszói, akik legjobb vidéki egyesületként összesítésben a második helyet szerezték meg.

Petrov Iván 2023.04.24.

Megszületett a Győri Úszó SE 122. felnőtt bajnoki címe

Kiemelkedően szerepeltek az olimpiai kvalifikációs Úszó Országos Bajnokságon a győri versenyzők, hamarosan három úszónak szurkolhatunk majd Japánban a vizes világbajnokságon. Sebestyén Dalma, Jakabos Zsuzsanna és Szabó Szebasztián is bekerült a csapatba.

Petrov Iván 2023.04.22.

Tizenkét éremnél jár a Győri Úszó Sportegyesület

Szabó Szebasztián újabb egyéni aranyérmet szerzett, 50 pillangón a világ idei harmadik legjobb idejével, 3 századmásodpercre az országos csúcstól. Jakabos Zsuzsanna bronzérmes 400 vegyesen, de bajnok lett a női 4x100 méteres gyorsváltó, és ezüstérmesek a férfiak 4x100 méteres gyorsváltón.