Győr+
2026.05.16.
Félidőnél álomközelben az ETO
A győri drukkereknek sok okuk volt a bizakodásra az első 45 perc után, hiszen csapatuk stabil teljesítményt nyújtott a sorsdöntő találkozón.
A győri drukkereknek sok okuk volt a bizakodásra az első 45 perc után, hiszen csapatuk stabil teljesítményt nyújtott a sorsdöntő találkozón.
Bár a bajnoki cím sorsa már szombat este eldől az NB I-ben, a vándortrófea mégsem kerül azonnal a győri játékosok kezébe. Az MLSZ ugyanis a listavezető klub kérésének megfelelően nem Kisvárdára, hanem Győrbe készíti elő a kupaátadást – így az ETO FC csak vasárnap veheti át hivatalosan az NB I bajnokának járó serleget.
A Kisvárda ugyan 2-1-re legyőzte a Molde csapatát a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező harmadik fordulójának csütörtöki visszavágóján, de 4-2-es összesítéssel így is búcsúzott a sorozattól.