Címke: forma1
MTI 2024.02.22.

Niki Lauda 75 éves lenne

Hetvenöt éve, 1949. február 22-én született a Forma-1 egyik legnagyobb alakja, a háromszoros világbajnok osztrák Niki Lauda. Az emberek csodálatát nemcsak a versenyeken aratott győzelmeivel vívta ki, hanem azzal is, hogy szörnyű balesete után hatalmas akaraterőről tanúbizonyságot téve ismét autóba ült és újra világbajnok lett.

MTI 2023.10.23.

Verstappen a futamot is megnyerte

A szombati sprintfutam után a vasárnapi versenyt is a már világbajnok Max Verstappen nyerte meg Austinban, a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíjon.

MTI 2023.07.23.

Verstappen győzött, a Red Bull rekordot döntött a Hungaroringen

A címvédő és kétszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte vasárnap a 38. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen, egymás utáni hetedik sikerével tovább növelte az előnyét az összetett pontverseny élén, csapatával pedig rekordot döntött.

Telt ház és bevételi rekord a Hungaroringen

Több mint 100 ezer néző előtt rendezik meg 15 órától a 38. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen, ez pedig azt is jelenti, hogy a létesítmény bevételi rekordot ért el az új érában - mondta el Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója vasárnap az MTI-nek.

MTI 2023.07.22.

Hamilton rajtolhat az élről

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője volt a leggyorsabb a 38. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.