Győr+
2026.06.27.
Az Év oktatója lett a Széchenyi István Egyetem mesteroktatója
Lukács Antal, a győri Széchenyi István Egyetem mesteroktatója nyerte el a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának az Év oktatója díját szakmai példakép kategóriában. Az intézmény Matematika és Fizika Tanszékének munkatársa a közönségdíjat is elnyerheti, amelyre július 5-ig online formában bárki leadhatja szavazatát.