Győr+
2026.06.23.
Három győri kézilabdázó került be az EHF Év csapatába
Az Európai Kézilabda-szövetség, az EHF június 23-án nyilvánosságra hozta az Év csapata-választás végeredményét. A szavazás alapján a Győri Audi ETO KC játékosai kiemelkedően szerepeltek: a nyolc meghirdetett kategóriából háromban is győri kézilabdázó végzett az első helyen.