Címke: döntő
Győr+ 2024.04.04.

Bejutott az ETO HC az Andersen Liga döntőjébe

Az UNI Győr ETO HC jégkorongcsapata bejutott a másodosztályú férfi jégkorong bajnokság döntőjébe. A három győztes mérkőzésig tartó összecsapás első felvonása kedden 18.30-kor kezdődik a Győri Jégsport Központban.

Győr+ 2023.06.01.

Ismét az egyetem rendezi az egyetemi–főiskolai kézilabda-bajnokság döntőjét

Az idei az egymást követő kilencedik év, hogy a Széchenyi István Egyetem a házigazdája a Magyar Egyetemi–Főiskolai Országos Bajnokság kézilabdadöntőjének. A hat-hat legjobb női és a férfi hallgatói csapat részvételével zajló tornát az intézmény győri kampuszán rendezik meg június 5-én és 6-án.

Győr+ 2023.05.31.

Jön a visszavágó! – Ingyenes belépő a szurkolóknak

A Simple Női Liga döntőjének második mérkőzése következik csütörtökön 17:45-kor az ETO Stadionban. A győri hölgyeknek nyerniük kell a Ferencváros ellen, hogy életben maradjon a remény a bajnoki cím elhódítására.

MTI 2023.04.09.

Veszprémi diadal a győri kupadöntőben

A Telekom Veszprém a Szegedet legyőzve megvédte címét a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnapi győri fináléjában. A bakonyiaknak ez a volt a harmincadik kupa-győzelmük.