Utolsó figyelmeztetés az autósoknak: akár a forgalomból is kivonhatják a kocsit a tartozás miatt
Több mint 170 ezer üzembentartó nem fizette be az idei gépjárműadót. A NAV szerint azonban még van menekülőút: június végéig pótlékmentes részletfizetés kérhető, néhány kattintással akár mobilról is.