A 2025/26-os idény végén a Győri Audi ETO KC csapatkapitánya, Anna Lagerquist befejezi pályafutását.
„Nemcsak egy klasszis beállótól búcsúzunk majd, hanem egy igazi vezértől, aki rövid idő alatt a szívünkbe zárta magát.” – írja a klub a hivatalos Facebook oldalán.
A posztban arra is kitértek, hogy amikor Anna Lagerquist 2024 őszén Győrbe érkezett, azonnal érezni lehetett: különleges karaktere lesz a csapatnak. A pályán kőkemény, megalkuvást nem tűrő védő, de játékintelligenciája, küzdőszelleme és profizmusa nemcsak a pályán, hanem az öltözőben is érezhető volt.
„A történet azonban még nem ért véget. Vannak még közös céljaink ebben az idényben. Tegyük együtt felejthetetlenné az utolsó hónapokat! Köszönünk mindent, Anna és további sikereket kívánunk a pályán kívül is!” – zárták a posztot.