Egy kávé – egy festmény
A látogatók kéthetente csütörtökönként egy finom kávé mellett olyan jeles képzőművészek alkotásait tekinthetik meg, és ha hallhatnak róluk érdekességeket, mint Kondor Béla, Perlrott Csaba Vilmos vagy Tóth Menyhért. A szervezők minden érdeklődőt várnak egy kávéházi beszélgetésre a modern művészetről, az alkotásról és alkotóról, a festmények üzenetéről, a bennünk születő gondolatokról.
Alkalmak:
2024. február 29. • Tóth Menyhért: Bohóc maszkkal
2024. március 14. • Román György: Csavargók
2024. március 28. • Swierkiewicz Róbert: Jób
2024. április 11. • Nguyen Sang: Férjét váró asszony
2024. április 25. • Kondor Béla: Párharc, küzdelem
2024. május 9. • Perlrott Csaba Vilmos: Koncert
A beszélgetések 16.30-kor kezdődnek.
Café Kultúr, Esterházy-palota | Győr, Király utca 17.
A programon való részvétel díjtalan.
„Egy apró adomány – egy nagy ünnepi ölelés.”
A Szabad Szárnyak Egyesülete december 15-18-ig között ádventi jótékonysági gyűjtést szervez. Rászoruló, hátrányos helyzetű családok számára tartós élelmiszerek (konzerv, olaj, tartós tej, szaloncukor) karácsonyi díszeket, jó állapotú fejlesztő játékokat, mesekönyveket és ajánlhatnak fel.
részletekFények,illatok,ünnep!- II. Öttevényi Karácsonyi Vásár és Kézműves Sokadalom
Immár második alkalommal kerül megrendezésre december 14-én 10 és 18 óra között Öttevényen a Földváry Kastélyban a Karácsonyi Vásár: 65 termelő várja az érdeklődőket, kincseket keresőket. A vásáron mindenféle termék megtalálható lesz: sajtok, borok, kerámia tárgyak, ékszerek, díszek és megannyi érdekesség.
részletek