07.06. Quimby – nyáresti koncert


A Quimby ad ingyenes nyáresti koncertet július 6-án, szombaton 21 órától a Dunakapu téren.

Hirdetés

“A Quimby zenekar idén is alaposan meghempereg a nyárban és vadul csörtet végig a fesztiválokon. Az idén 27 éves zenekar egy percet sem pihen és az összes Quimby közeli zenekart felvonultató Family Tugedör turné és nagyszabású cirkuszi műsora után most napenergiával feltöltve mutatja meg mindenhol, hogy a “rock and roll az nem egy tánc”. Előlük senki se menekül.”

Esőnap: 2019. július 7. 21 óra

további programok

Sokan “járták végig” a győri keresztutat, imádsággal emlékezve

A Káptalandomb különleges hangulatú helyszíne minden évben a győri húsvéti keresztútnak, amely a város egyik legmeghittebb vallási eseménye. A történelmi belváros szívében megrendezett szertartás során a hívek együtt járják végig Jézus szenvedésének állomásait, miközben imádsággal és énekekkel emlékeznek meg a keresztút eseményeiről.

részletek

Hangfelvétel bizonyítja: Magyar Péterrel találkozott a Szijjártó számát külföldieknek átadó Panyi Szabolcs

Nyilvánosságra került egy újabb hangfelvétel Panyi Szabolcsról, amin elismeri beszélgetőpartnerének, hogy egyeztetett Magyar Péterrel, a Tisza Párt elnökével. A VSquare és a Direkt36 újságírója arról is beszélt, hogy több külföldi ország titkosszolgálati szervével áll kapcsolatban - írja az Index.

részletek