Borlemente beszámoló – Jövőre jubilál az esemény

Németh Boglárka Fotó: Pécsinger szőlőbirtok Facebook-oldala
2026.06.26. 12:42

A naplemente akkor a legszebb, amikor egy finom, zamatos pohár borral kísérjük. A Borlementén a kiváló nedűk mellett, finom ételek, jó zene, kedves emberek és rengeteg vidámság volt.

A bulizóknak a hőség sem szegte kedvét, jövőre pedig jön a 10. jubileumi esemény, amelyre azok is hangolódhatnak ezzel a videóval, akik kilencediken nem voltak ott.

Bor, panoráma, jó társaság… és persze finom falatok. A Borlementén nemcsak a poharak telnek meg, hanem a tányérok is: pizzák, gyrostál, sajttál, kolbász tál, gofri, perec, zsíroskenyér és még szarvasgombás-pastramis melegszendvics is várta az érdeklődőket a Pécsinger Szőlőbirtokon!

Kapcsolódó témák: #borászat | #borlemente | #gasztronómia | #Pécsinger |