Falunap lesz Győrzámolyon

Győr+ Illusztráció: Győr+ Archív
2026.06.24. 10:00

Győrzámoly község önkormányzata Szent László-Napi Búcsú és Falunap rendezvényére várja június 27-én, szombaton nem csak a település lakóit, de a környéken élőket is.

A helyi focipályán, vagy ahogyan azt a helyiek emlegetik, a Sángli-gyöpön egész nap színes programokkal várnak kicsiket, nagyokat egyaránt. A gyerekeknek Brandnyúl ad majd koncertet szombaton 15 órától, a felnőttek pedig 20:30-tól az Ámokfutók zenéjére, 21:30-tól pedig az Irigy Hónaljmirigyes Sipos Tamás koncertjére bulizhatnak.

Ezen kívül egész nap számos program, például főzőverseny, kvízjáték, öregfiúk foci kínál kiváló lehetőséget az önfeledt szórakozásra.

Kapcsolódó témák: #búcsú | #falunap | #Győrzámoly | #rendezvény |