Két napra lezárják a Révfalusi híd kerékpárútját

Győr+
2026.06.22. 15:27

Az érintett időszakban a kerékpárral közlekedőknek alternatív útvonalat kell választaniuk.

Június 23-án és 24-én, kedden és szerdán karbantartási munkálatok miatt lezárják a Kossuth-híd – közismertebb nevén a Révfalusi híd – kerékpárúti szakaszát.

A munkálatok során az acélszerkezetek csatlakozásainál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjét végzi az Útkezelő Szervezet. A régi elemek elbontását követően előkészítik a felületet, majd beépítik az új dilatációs szerkezeteket – adta hírül a a GYMJV Útkezelő Szervezete.

A szakemberek tájékoztatása szerint a csere a kerékpáros forgalom fenntartása mellett nem végezhető el biztonságosan, ezért a híd kerékpárútját a munkavégzés idejére teljes egészében lezárják a közlekedők elől.

Kapcsolódó témák: #Győr | #karbantartás | #Révfalusi híd |