Járdaépítési munkálatok indulnak Győr-Pinnyéden, a Szent Vendel utcában, a Jávorka Pál utca és az Új sor közötti szakaszon április 8-án, szerdán. A kivitelezés várhatóan reggel 7 órakor kezdődik. Erről Szeles Szabolcs önkormányzati képviselő számot be hivatalos közösségi oldalán.
Szeles Szabolcs azt is hozzátette, hogy a munkálatok előreláthatóan három hétig tartanak. Ez idő alatt az érintett útszakaszon parkolási korlátozásokra kell számítani, ezért kérik az ott élőket, hogy járműveikkel hagyják szabadon a területet, és lehetőség szerint saját ingatlanjukon belül vagy a környéken parkoljanak.

„A fejlesztés a 2025 évi “Helyben jó” keretemből valósul meg, az igény tavaly lett leadva. Dolgozunk azért, hogy rendezettebb, biztonságosabb környezetben élhessünk! Köszönöm a türelmet és az együttműködést!” – zárta a posztot Szeles Szabolcs.